Czyni Cuda – najbardziej doświadczone konsultantki ślubne na Śląsku

Już od 9 lat tworzymy dla naszych Par Młodych niezapomniane śluby i wesela. Każde inne, każde piękne, każde pełne uśmiechów, tańca i beztroski. Organizujemy wesela na Śląsku, gdyż to tu się urodziłyśmy i wychowałyśmy. Tu chcemy Czynić nasze Cuda. Wyszukujemy dla naszych klientów najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Katowicach i okolicach, zatrudniamy najlepszych współpracowników, tworzymy niebanalne stylizacje.

Miałyśmy wielką przyjemność i zaszczyt być przez kilka lat częścią jednej z czołowych polskich agencji ślubnych. Zostawiamy w niej wspaniałych przyjaciół i piękne portfolio. A dziś zaczynamy budować nasz własny kawałek ślubnego świata – pełnego nowych pomysłów, świeżej energii i najlepszej jakości. Świata, do którego zapraszamy wszystkich zakochanych. Świata, w którym miłość Czyni Cuda – w którym my Czynimy Cuda.

Jesteśmy najbardziej doświadczonymi konsultantkami ślubnymi na Śląsku. Zorganizowałyśmy tu ponad 60 wesel – każdą realizacją staramy się udowodnić, że połączenie tradycji z najnowszymi światowymi trendami jest nie tylko możliwe, ale też przynosi niezapomniane efekty.

Myślimy „weselami” – zawsze i wszędzie wypatrujemy nowych inspiracji i pomysłów, dzięki czemu udają się nam zarówno te piękne, klasyczne wesela, jak i te szalone, oryginalne i alternatywne.

Współtworząc od lat branżę ślubną, pragniemy, aby się nadal rozwijała, piękniała i profesjonalizowała. Rozwijamy narzędzia, które ułatwiają organizację wesel wedding plannerom i Parom Młodym. Przykładamy wielką wagę do perfekcyjnej i nowoczesnej obsługi klientów.

Współzałożycielka naszej agencji – Katarzyna Czerny-Nowak jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.