Sesja zdjęciowa “Inspired by Adele” była spełnieniem jednego z naszych ślubnych marzeń. Uwielbiana przez nas piosenkarka zainspirowała nas do stworzenia dwóch klimatycznych stylizacji – jasnej i ciemnej – z udziałem modelki o kształtach pełniejszych niż te zazwyczaj spotykane w tego typu przedsięwzięciach.

Sesja ciemna bardzo mocno nawiązuje do jednego z najbardziej znanych teledysków artystki “Rolling in the deep”, podczas gdy jej jasna wersja odchodzi od lekko mrocznego klimatu, na rzecz pozytywnej, świetlistej i optymistycznej atmosfery kojarzonej z dniem ślubu.

Nasza zjawiskowa modelka Kornelia prezentuje modele sukni w rozmiarach większych niż te zazwyczaj spotykane w salonach – zostały one zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby naszej sesji. Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości, czy w rozmiarze “plus size” można wyglądać zachwycająco i ponętnie, powinien się ich pozbyć po obejrzeniu naszych zdjęć!

Sesję stworzyło kilkanaście śląskich firm z branży ślubnej. Ci niesamowici ludzie od pierwszej chwili pokochali nasz pomysł, przetworzyli go przez swój wielki talent, dorzucili mnóstwo poświęcenia i pracy, aby efekt był właśnie taki jak dzisiaj widzicie. Bardzo, bardzo dziękujemy Wam za Wasz wkład!

Sesję “Inspired by Adele” stworzyli dla Was:

Pomysłodawca i organizator: Czyni Cuda
Modelka: Krągła dziewczyna by Kornelia
Fotografia: Maria Mendakiewicz
Film: GEMCO wedding films
Dekoracje: Wietrzne Pole
Suknie: La Luce Eterna Anna Smereczyńska
Makijaże: Natalia Bożek Make Up
Fryzura: Hair Izabela Sajbor
Papeteria: Aga Pisze
Biżuteria: Aureus Flos
Tort i słodkości: Miss Cupcake
Miejsce: Dworek New Restaurant
Podtalerze betonowe: FÓBE

Podziel się: