Szkolenie “Jak zostać konsultantem ślubnym”

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi – pracujemy w jednym z najpiękniejszych i najtrudniejszych zawodów świata! Chcemy szczerze i obiektywnie opowiedzieć Wam o nim oraz nauczyć Was najważniejszych umiejętności potrzebnych do zostania konsultantem ślubnym.

Dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem i opowiadamy prawdziwe historie z naszych realizacji – mówimy szczerze o sukcesach i potknięciach. Nie zostawiamy Was samych po szkoleniu – oferujemy bezpłatne wsparcie mentorskie oraz możliwość udziału w rekrutacji do naszego unikalnego Programu Stażowego.

Co otrzymasz?

  • Atrakcyjną książkę szkoleniową napisaną i opracowaną przez Czyni Cuda – prawie 150 stron unikalnej wiedzy
  • Wzory najważniejszych dokumentów: ankiety pary młodej, kosztorysu, scenariusza i harmonogramu
  • Certyfikat ukończenia Akademii Czyni Cuda
  • Możliwość rekrutacji do 3-etapowego Programu Stażowego
  • Udział w rocznym Programie Mentoringowym, czyli indywidualne konsultacje poszkoleniowe oraz nasze wsparcie podczas Twoich pierwszych kroków jako konsultantki ślubnej
  • Członkostwo w grupie wsparcia dla konsultantów ślubnych
  • Pyszną kawę, słodkości i lunch w trakcie obydwu dni szkolenia

Sprawdź program!

Zapisz się!

Co mówią absolwenci

Wykładowcy

Kasia Czerny-Nowak – pracuje jako konsultantka ślubna od 9 lat. Jest jedną z najdłużej pracujących konsultantek w Polsce.

Od 2013 roku prowadzi szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych. Chętnie dzieli się swoim bezcennym doświadczeniem w sposób dowcipny i przystępny. Szczerze opowiada zarówno o jasnych, jak i ciemniejszy stronach zawodu konsultanta ślubnego. Jest kopalnią przykładów i historii “z życia wziętych”!

Ania Bańbuła – pracuje jako konsultantka ślubna od 5 lat. Przez kilka lat pracowała w firmie szkoleniowej organizując i współprowadząc szkolenia biznesowe dla firm takich jak Tauron, BZ WBK, Procter & Gamble.

Podzieli się z Wami wiedzą i doświadczeniem dotyczącymi organizacji wesel, ale także  obsługi klienta, współpracy z branżą ślubną i marketingiem.

Referencje

Kinga:

Największym plusem szkolenia są doświadczone prowadzące. Opowiadały o wszystkich aspektach, które dotyczą pracy Konsultanta Ślubnego i popierały je przykładami. Wiele się nauczyłam o samej pracy jak i całej branży ślubnej. Materiały szkoleniowe są obszerne i zawierają mnóstwo cennych informacji – po prostu kompendium wiedzy. Do dziś sięgam po nie jeśli mam jakieś wątpliwości. No i najważniejsze – z Kasią i Anią jestem w kontakcie cały czas. Jeśli mam jakieś pytania zawsze chętnie mi pomogą!

Kasia:

Na szkoleniu panowała miła, luźna atmosfera. (…)
Całą wiedzę dziewczyny spisały w podręczniku szkoleniowym, który okazał się pomocny w wielu sytuacjach.
Szkolenie było dla mnie ciekawym doświadczeniem, a staż umożliwiający wdrożenie się w zawód konsultantki ślubnej jest najlepszym jego dopełnieniem. Wspólne koordynacje uczą potrzebnych cech i umiejętności, które z pewnością będą przydatne w dalszej pracy zawodowej. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Kasi i Ani. (…)

Patrycja:

Na kurs konsultantki ślubnej organizowany przez Czyni Cuda namówiła mnie przyjaciółka. Dotąd miałam styczność z obsługą wesel w restauracji.
Na szkoleniu dowiedziałam się jak dużo pracy należy włożyć, aby ślub, o którym marzą przyszłe pary młode spełniał ich oczekiwania.
Jestem na stażu zorganizowanym przez Anię i Kasię, który umożliwia mi rozwój w tym zawodzie, kontakt z podwykonawcami, przygotowania do sesji stylizowanych, a przede wszystkim koordynację ślubów i wesel.  Gorąco polecam szkolenia w firmie Czyni Cuda.

Alicja:

Odkąd pamiętam interesowała mnie tematyka organizacji ślubów, jednak ciężko było mi zdecydować się na konkretny kurs. Przypadkiem trafiłam na Czyni Cuda, chociaż to chyba nie był przypadek. 
Kurs okazał się spełnieniem moich wszelkich oczekiwań – świetna atmosfera, ciekawe anegdoty prowadzących, książka – kompendium wiedzy, z którego mogę korzystać w każdej chwil. 
A najważniejsze to wiedza oraz doświadczenie Kasi i Ani. Cały kurs jest świetnym wprowadzeniem do zawodu konsultantki ślubnej, a nawet po jego zakończeniu założycielki Czyni Cuda chętnie odpowiadają na wszelkie pytania.

Magda:

Kurs na konsultanta ślubnego w Czyni Cuda to dwa bardzo intensywne dni wypełnione merytoryczną wiedzą i ogromnym doświadczeniem prowadzących. Dziewczyny podchodzą do każdego poruszonego przez nie tematu bardzo uważnie, wszystko dokładnie tłumaczą i wyczerpująco odpowiadają na pytania. Również po szkoleniu jest świetny kontakt – zawsze dostaję bardzo obszerne odpowiedzi na wszystkie maile. Naprawdę polecam każdemu, kto chce pozyskać rzetelną wiedzę na temat tego zawodu 🙂

Ania:

Żadna minuta tego weekendu nie była stracona. Wiedzy było mnóstwo! Teoria wykładana była w przyjazny i atrakcyjny sposób, a praktyczne przykłady były ciekawe i bardzo pouczające. Prezentacja pokazywana na szkoleniu jest elegancka i przejrzysta – wspaniale się na nią patrzy. Książka szkoleniowa to prawdziwy skarb – na początku nie wierzyłam wykładowczyniom, które mówiły, że nawet one do niej czasem sięgają, ale gdy się w nią wczytałam, to już wierzę! Wiem, że sama będę do niej często wracała! Obie wykładowczynie były bardzo przyjazne i zabawne – zmieniły moje wyobrażenie o konsultantkach ślubnych, ale w bardzo pozytywny sposób 🙂 

Zapisz się!

Tak się szkolimy